Kullanım Rehberi

Üyelik Rehberi

Kullanım Rehberi

  • Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle ana ekranın sol üst köşesinde bulunan "Giriş yap" öğesini seçin.

Ardından "Giriş yap" başlığının altında geçen "üye olunuz" kısmına tıklayın.


Karşınıza çıkan kayıt formunda "Bireysel Üyelik" veya "Kurumsal Üyelik" seçeneklerinden size uygun olanı tıklayın ve sizden istenen bilgileri doldurun.


Formun en sonunda bulunan "Üyelik Sözleşmesi" ve "Gizlilik Politikası"nı okuduktan sonra, kabul ettiğinizi belirten kutucağa tıklayıp "Kayıt Ol"a basın.

En son olarak kaydınızın tamamlanması için mail adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıklayın. Arıtk mail adresiniz ve şifrenizle giriş yapıp dilediğiniz gibi TraktorSec.com üyeliğinizden yararlanabilirsiniz.


  • Nasıl deneme paketinden yararlanabilirim?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sol üst köşesinde göreceğiniz isminiz ya da firma ismizie tıklayın. Altında açılan menüde "Bana Özel Özet"i seçin.


Çıkan sayfada "Mağaza Paketleri" başlığının altında bulunan paketlerden "Deneme Paketi" için "Satın Al" düğmesini tıklayın.


2 ay süreyle ücretsiz kullanabileceğiniz 50 ilan hakkınız tarafımızca en kısa sürede onaylanıp, hesabınıza yüklenecektir.


  • Nasıl ilan verebilirim?

"Bana Özel Özet" sayfanızda bulunan "Hemen İlan Ver" düğmesine basın.


Çıkan sayfada ilan vereceğiniz "Traktör" ya da "Ekipman"ın  kategori, marka ve/veya modelini seçerek ilerleyin ve son seçiminizi yaptıktan sonra gözüken "Devam" düğmesine basın.


Vereceğiniz ilanın bilgilerini gireceğiniz sayfada sizden istenen bilgileri "*" işareti olanlar zorunlu olacak şekilde doldurun.

Eğer TraktorSec.com sisteminde bilgi havuzundan yararlanmak istiyorsanız "TraktorSec.com sisteminde kayıtlı bilgiyi kullanmak istiyorum." kutucuğuna tıklayarak, sizden istenilen bilgiyi otomatik olarak doldurabilirsiniz.